LIEKNINANTI MANKŠTA

LIEKNINANTI MANKŠTA – tai ištvermės ir jėgos reikalaujanti treniruotė, kurios metu darome  bazinius jėgos, koordinacijos, tempimo pratimus įjungdami viso kūno raumenis: kojų , rankų, pilvo, nugaros (stabilizuojančius ir giliuosius raumenis).

Daugiausia dirbame su problematiškiausiomis kūno raumenų grupėmis: šlaunų, sėdmenų, pilvo, nugaros, rankų. Taip pat lavinsime lankstumą.

Treniruotės metu naudosime:

  • savo kūno svorį,
  • svarelius,
  • kamuolius, kurie mums padės pasunkinti treniruotę ir dėl to ji bus dar efektyvesnė ir įdomesnė.

Treniruotės metu numesite ne tik nereikalingus kilogramus, bet ir sustiprinsite viso kūno raumenis, raiščius, sausgysles, pagerinsite koordinaciją ir pusiausvyrą, lankstumą, taip pat pagerinsite širdies ir kraujagyslių sistemą, tapsite žymiai ištvermingesni ir pasikrausite daug geros energijos!

Šios mankštos metu atliekami pratimai yra skirti deginti riebalus, bei stiprinti viso kūno raumenis, taip pat didinti jų ištvermę. Kartu užsiėmimo metu gerinama laikysena, didinamas sąnarių paslankumas, lavinama pusiausvyra.

Reguliariai mankštinantis gerėja medžiagų apykaita, gerėja minkštųjų audinių kraujotaka ir elastingumas, stiprėjantys raumenys, daro kūną stangresniu, padeda išvengti nugaros skausmo, mažina celiulitą, pagražėjusios kūno linijos sukelia teigiamų emocijų pliūpsnį.

 

Intensyvumas: šios treniruotės intensyvumas nėra labai aukštas, bet visos treniruotės metu būsite judesyje ir kineziterapeutė nuolatos jus koreguos, pataisys ir stebės jūsų techniką.

Užsiėmimo trukmė: 50 min.

Grupėje iki 4 asmenų.

Kaina:

  • 1 kartas klinikoje registruotiems pacientams 10 EUR, neregistruotiems 12 EUR.
  • 5 kartai klinikoje registruotiems pacientams 45 EUR, neregistruotiems 54 EUR.
  • 10 kartų klinikoje registruotiems pacientams 85 EUR, neregistruotiems 102EUR.

Registracija tel.: +370 679 87022.


Akcija

PROFILAKTINIO IŠTYRIMO PROGRAMOS TIK NUO 20 EUR + NEMOKAMA GYDYTOJO KONSULTACIJA

Skaityti daugiau