Akcija VITAMINO D2 + D3 tyrimui!

Tarandės šeimos klinikoje iki kovo 31 d. nuolaida
VITAMINO D2 + D3 TYRIMUI! Jis Jums kainuos tik 11€!

Ar nepritrūkai „saulės vitamino“?

Vitaminas D – geros savijautos, energijos ir stipraus imuniteto kuras. Lietuvoje jo trūksta net 80% žmonių, ypatingai po žiemos sezono. Tad būkite dėmesingi sau ir artimiesiems, galbūt pablogėjusi sveikata – tai VITAMINO D trūkumas…

Vitaminas, kuris atsakingas už kalcio, gyvybiškai svarbaus sveikų kaulų, dantų ir kitų kaulinių struktūrų funkcionavimui, įsisavinimą. Nuo vitamino D priklauso ir sėkminga širdies bei raumenų veikla, bei atsparumas infekciniams susirgimams.
Vitaminas organizme pasireiškia dvejomis formomis: D2 ir D3. Vitaminą D2 gauname iš maisto, o D3 – būdami saulėje.

Vitamino D trūkumo padariniai:

Depresija. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad polinkis į depresija itin sustiprėja kai trūksta vitamino D.

Dažnos infekcinės ligos. Vitaminas D tiesiogiai veikia tas ląsteles, kurios kovoja su virusais ir bakterijomis.

Širdies ir kraujagyslių ligos. Vitamino D trūkumas gali sutrikdyti normalią širdies raumenų funkciją ir netgi sukelti stazinį širdies nepakankamumą.

Vėžiniai susirgimai. Kasdien gaunant reikiamą vitamino D dozę, galima 75% sumažinti vėžio atsiradimą ir 50% sumažinti jo plitimą tiems, kam liga jau nustatyta.

Taip pat tokie negalavimai kaip raumenų silpnumas, nerimas, galvos skausmai, trapūs kaulai, lėtai gyjančios žaizdos, slenkantys plaukai.

Tėvai turėtų skirti didelį dėmesį, jog vaiko organizme netrūktų šio vitamino, kadangi vitaminas D atsakingas už organizmo kaulų vystymąsi, jų ir dantų augimą. Vitamino D trūkumas vaikui gali iššaukti netaisyklingus kaulų susiformavimus.
Kokie vitamino D trūkumo požymiai vaikams? Mažesnis nei įprastai apetitas; užkietėja viduriai; gali sutrikti širdies ritmas; džiūsta burna; didesnis prakaitavimas.

Atlikus vitamino D tyrimą ir nustačius jo trūkumą organizme, gydytojas patars greitesnį būdą šio vitamino atsistatymui organizme.

Tyrimas atliekamas tiek iš veninio, tiek iš kapiliarinio (piršto) kraujo.

Registruokitės tel.: +370 52 354 471 arba el. paštu info@tarandesklinika.lt

Atgal į straipsnių sąraša