JAU SKIEPIJAME MOKAMA MMR VAKCINA „PRIORIX“ NUO TYMŲ

Informuojame, kad jau gavome ribotą tymų, epideminio parotito ir raudonukės (MMR) vakcinos siuntą. Norintys pasiskiepyti registruokitės, tel.: +370 52 354 471

Kas gali skiepytis tymų vakcina ,,Priorix‘‘ PSDF biudžeto lėšomis:

  • Vaikai skiepijami pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių dviem tymų, raudonukės ir epideminio parotito (MMR) vakcinos dozėmis 15–16 mėn. ir 6–7 metų amžiaus.
  • Vaikai, kurie dėl tam tikrų priežasčių nebuvo skiepyti pagal Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių.
  • Kontaktiniai asmenys, turėję sąlytį su sergančiu tymais, skiepijami viena ,,Priorix‘‘ vakcinos doze.
  • Kontaktinių asmenų sąrašą sudaro visuomenės sveikatos specialistas, gavęs pranešimą apie įtariamą tymų atvejį.
  • Asmuo, kuris žino, kad buvo kontakte su sergančiu tymais ir dėl tam tikrų priežasčių neįtrauktas į kontaktinių asmenų sąrašą, gali kreiptis į NVSC departamentus, esančius visose Lietuvos apskrityse

Norintys pasiskiepyti nuo tymų suaugusieji asmenys, kurie nežino savo imuniteto būklės (ar yra skiepyti nuo tymų, ar susiformavo imunitetas po skiepijimo), turi galimybę mūsų klinikoje išsitirti savo imuniteto būklę. Tyrimo metu bus nustatytas imunoglobulinų G lygis, pagal kurį bus sprendžiama ar organizmas turi apsaugą nuo tymų viruso. Jei asmuo sirgo tymais, jo organizme po ligos susiformavo stiprus imunitetas ir skiepytis papildomai tikrai nereikia. Išsityrus imuniteto būklę patartina atvykti pas savo šeimos gydytoją, kad būtų įvertinta bendra organizmo būklė, ar nėra priešparodymų skiepytis.

Tymų viruso IgG tyrimo kaina registruotiems pacientams 15 EUR (neregistruotiems 18 EUR)

Tymų viruso IgM tyrimo kaina registruotiems pacientams 15 EUR (neregistruotiems 18 EUR)

Skiepų kaina registruotiems pacientams 40 EUR (neregistruotiems 50 EUR).

Norintys skiepytis ar atlikti tyrimus gali registruotis tel.: +370 52 354 471.

Atgal į straipsnių sąraša