Nemokama kineziterapeuto konsultacija

Vasara įsibegėja 🌤️, pravartu pagalvoti ir apie naujus mokslo metus. Vaikai, kibę į mokslus, vidutiniškai praleidžia net 7 valandas per dieną sėdėdami! O ir vadovėliais apsunkusi kuprinė…

Tad liepa – sveikos nugaros mėnuo!

Todėl kviečiame profilaktinei 𝗻𝗲𝗺𝗼𝗸𝗮𝗺𝗮𝗶* konsultacijai su kineziterapeute. Konsultacijos metu, taikant specifinius testus, bus atliekamas individualus vaiko fizinės būklės įvertinimas (laikysena, kojų ašies pakitimai, pėdų pakitimai ir pan.), išsiaiškinamos silpnosios ir stipriosios raumenų grandys, lankstumas, raumenų jėga.

Po pirminės konsultacijos – vertinimo, galima rinktis individualias arba grupines mankštas. Grupinėse treniruotėse sportuoja iki 4 vaikų, todėl specialistės dėmesys kiekvienam vaikui – garantuotas!

*Konsultacija nemokama su šeimos gydytojo siuntimu.

Pilnaverčiam vaiko augimui būtinas fizinis aktyvumas, teigiamos emocijos, bendravimas su kitais vaikais ir dar daug kitų patirčių. Deja, šiame amžiuje vaikai didžiąją savo laiko dalį yra nejudrūs, labai ilgai būna uždarose patalpose. Mokslininkų teigimu, ikimokyklinio amžiaus vaikai privalo būti iki 180 min. fiziškai aktyvūs, o mokyklinio – 90 min., per dieną. Dėl mažo judrumo, gali pradėti kisti vaikų laikysena, plokštėti pėdos, mažėti lankstumas ar raumenų jėga. Reguliarus, tinkamai parinktas fizinis aktyvumas užtikrina darnų vaiko augimą ir raidą, išlaikyti tinkamą kūno svorį bei suformuoti taisyklingą kūno laikyseną.

Grupiniai vaikų užsiėmimai salėje – tai sporto užsiėmimai,  atitinkantys vaiko amžių bei  jo fizinį išsivystymą. Be to, tai puiki galimybė vaikui išlieti energijos perteklių, linksmai ir naudingai praleisti laiką su kitais vaikais.

UŽSIĖMIMŲ METU:

  • Koreguojama stovėsena, pėdų padėtis, eisena bei laikysena;
  • Gerinama judesių koordinacija, lankstumas ir didinama raumenų jėga;
  • Gerinamas  širdies ir kraujagyslių sistemos darbas;
  • Gerinama medžiagų apykaita, visų organizmo sistemų veikla;
  • Lavinami socialiniai įgūdžiai, bendraujant su kitais vaikais.

Treniruočių metu atliekami bendrojo lavinimo ir specialieji pratimai, atsižvelgiant į vaikų amžių, fizinį pasirengimą ar esamus judamojo aparato sutrikimus . Užsiėmimuose gausu pratimų skirtų plokščiapėdystės, netaisyklingos laikysenos prevencijai. Reguliarūs mankštos užsiėmimai  padės įgyti pasitikėjimo savimi ir pasiekti akivaizdžių rezultatų – visuomet būti pasitempusiu, sveiku ir žvaliu.

Prieš pradedant mankštintis, yra atliekamas individualus vaiko fizinės būklės įvertinimas, išsiaiškinamos silpnosios ir stipriosios raumenų grandys, įvertinama laikysena, lankstumas, raumenų jėga. Po pirminės konsultacijos – vertinimo, galima rinktis individualias arba grupines mankštas.

Grupinėse treniruotėse sportuoja iki 4 vaikų, todėl specialistės dėmesys kiekvienam vaikui – garantuotas!

𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚:
📞 +370 52 354 471
💻 registracija.tarandesklinika.lt
📧 info@tarandesklinika.lt

Atgal į straipsnių sąraša