PROFESIONALI BURNOS HIGIENOS PROCEDŪRA – KODĖL JI REIKALINGA?

Pacientai dažnai klausia – „Kodėl reikalinga profesionali burnos higienos procedūra? Juk dantis valausi kiekvieną dieną.“

Mūsų klinikos odontologė Yuliya Shapel atsako: „Kasdienei burnos higienai dažnai dėl skubėjimo ar kitų priežasčių neskiriama pakankamai dėmesio ir laiko. Taip pat dantų priežiūra namuose ne visiems padeda pilnai apsaugoti dantis.

Apnašos išvalomos nepakankamai gerai. Jos kietėja ir susidaro taip vadinami dantų akmenys. Jie ilgainiui tampa puikia terpe kauptis bakterijoms bei vystytis įvairioms infekcijoms, atsiranda blogas kvapas, pradeda kraujuoti dantenos, skatinamas ėduonies susidarymas. Tam tikruose maisto produktuose esantys pigmentai įsigeria į apnašas ir dantys tampa tamsesni.“

Profesionalios burnos higienos metu Jums bus:

  • nuvalomos apnašos
  • pašalinami dantų akmenys virš ir po dantenomis
  • po procedūros Jūsų dantys atgaus natūralią spalvą, nejusite nemalonaus kvapo
  • informuojama apie dantų sveikatos būklę, sudaromas gydymo planas

Poliravimas „AIR – FLOW“ – tai neskausmingas ir veiksmingas būdas nuvalyti nikotino, kavos ar arbatos apnašas bei pašviesinti dantis. Ši procedūra suteiks švaros, komforto pojūtį bei natūraliai baltesnę šypseną!

profesionali burnos higiena

„Taip pat dantų ligos turi neigiamos įtakos Jūsų bendrai savijautai, tad lankymasis pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris vertina savo sveikatą ir ja rūpinasi“ –  Yuliya Shapel.

Gegužės mėnesį PROFESIONALI BURNOS HIGIENA ir POLIRAVIMAS AIR FLOW tik

  • 30 EUR (sena kaina 36 EUR) registruotiems klinikoje pacientams ir
  • 35 EUR (sena kaina 46 EUR) neregistruotiems klinikoje pacientams.

 

Būtina išankstinė registracija tel.: +370 52 354 471

Atgal į straipsnių sąraša