Rekomendacijos: kaip elgtis pacientui, atvykus į kliniką, karantino laikotarpiui pasibaigus?

Birželio 17 d. Lietuvoje nutraukiamas karantinas. Šalyje išlieka ekstremali padėtis, todėl Sveikatos apsaugos ministerija teikia rekomendacijas asmens sveikatos priežiūros įstaigoms ir toliau laikytis visų sveikatos apsaugos priemonių, siekiant mažinti COVID-19 plitimo riziką.

Jūsų saugumui į kliniką įleidžiami tik iš anksto užsiregistravę (tel. 8 52 354 471) ir į epidemiologinės anketos klausimus atsakę pacientai. Rekomenduojama vizitui atvykti tiksliai paskirtu laiku.

Atvykusių pacientų prašome elgtis atsakingai:

  • Dėvėkite medicininę kaukę ar respiratorių. Jei medicininės kaukės neturite, paprašykite jos registratūroje.
  • Atvykite be palydos (išimtis – mažieji pacientai, lydimi vieno iš tėvų).
  • Rekomenduojama dezinfekuoti rankas įeinant ir išeinant iš klinikos.

Klinikoje atnaujintos gydytojų specialistų kontaktinės konsultacijos, taip pat sveikatos priežiūros specialistų procedūros (kineziterapija, reabilitacija ir masažai). Atliekami darbuotojų profilaktiniai tikrinimai, kraujo tyrimai, taip pat skiepai. Būtina išankstinė registracija.

Asmenys, jaučiantys kvėpavimo takų infekcijos simptomus, skatinami kreiptis į sveikatos priežiūros institucijas gydytojo konsultacijai telefonu.

Pajutote koronavirusui būdingus simptomus? Skambinkite 112.

 

 

 

 

 

 

 

Tarandės šeimos klinikos darbo laikas:
I – V  7:00 – 20:00

Klinikos nedarbo metu (nuo 20:00 iki 7:00) bei švenčių ir poilsio dienomis (nuo 8:00 iki 8:00) klinikos pacientams skubi pagalba yra teikiama:

VŠĮ CENTRO POLIKLINIKOS Budinčio gydytojo tarnyboje
(Pylimo g. 3, Vilnius), tel. (8 5) 2514063.

Kreipiantis su savimi būtina turėti asmens tapatybę indentifikuojantį dokumentą.

Siekiant suvaldyti COVID19 plitimą – gydytojo konsultacijos teikiamos telefonu. Pirmiausia susisiekite su budinčiu gydytoju telefonu (8 5) 2514063 ir tik jam patvirtinus būtinybę, vykite į Budinčio gydytojo tarnybą VšĮ Centro poliklinikoje.

Atgal į straipsnių sąraša