Jau teikiamos planinės klinikos paslaugos!

Mieli pacientai!

Džiugiai pranešame, jog nuo 2020 m. gegužės 11 d. (pirmadienio) Tarandės šeimos klinika atnaujina planinių paslaugų teikimą, laikydamasi visų infekcinių ligų kontrolės reikalavimų, siekiant užtikrinti tiek personalo, tiek jūsų saugumą.

Prioritetas ir toliau teikiamas konsultacijoms nuotoliniu būdu. Kiekvienu atveju gydytojas spręs, ar pacientas gali atvykti į kliniką, ar paslaugos jam bus suteiktos nuotoliniu būdu (išskyrus sveikus vaikus profilaktiniam apsilankymui, prevencinių programų vykdymui, profilaktinių patikrinimų atlikimui, sveikų suaugusių asmenų skiepijimui, gydytojų specialistų konsultacijoms, ambulatorinės reabilitacijos paslaugoms).

Karščiuojantys pacientai (po nuotolinės šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultacijos) registruojami kontaktinei konsultacijai nuo 18 iki 20 val. kasdien. Pacientai priimami ir apžiūrimi kabinete, turinčiame atskirą įėjimą iš lauko. Atvykti į kliniką reikėtų dėvint apsaugines kaukes, rekomenduojama dėvėti pirštines ir dezinfekuoti rankas tiek atvykus, tiek išvykstatnt iš gydymo įstaigos.

Klinikoje vėl teikiamos ir kineziterapijos paslaugos: vykdomi užsiėmimai baseine, salėje, taip pat masažai ir fizioterapija. Užsiėmimai baseine ir salėje vykdomi tik individualiai.
Individualių užsiėmimų baseine ir salėje kainai gegužės mėnesiui taikoma 𝟮𝟬% 𝗻𝘂𝗼𝗹𝗮𝗶𝗱𝗮!

PAPILDOMOS SAUGUMO PRIEMONĖS:

Srautų valdymas | Paslaugas teiksime tik iš anksto registruotiems klientams. Siekiant išventi žmonių srautų – prašome atvykti laiku arba ne anksčiau nei 10 min. iki vizito.

Atvykite vienas | Prašome paskirtu laiku atvykti po vieną, be lydinčių asmenų. Išimtis, jei yra lydimi mažamečiai vaikai, kūdikiai ar asmenys turintys judėjimo sunkumų (maksimalus lydinčių asmenų skaičius – 1 asmuo).

Dėvėkite apsaugines priemones | Pacientų prašome atvykti su apsaugos priemonėmis (kaukėmis ir vienkartinėmis pirštinėmis).

Kūno temperatūros kontrolė | Visiems į kliniką atvykstantiems pacientams matuojama kūno temperatūra.

Rankų ir patalpų dezinfekcija | Po kiekvieno kliento apsilankymo dezinfekuojami visi kontaktiniai paviršiai. Papildomai prašome dezinfekuoti rankas.

Atšaukite vizitą, jei pajutote viruso simptomus (nuotoliniu būdu) | Karščiavimas, gerklės skausmas, kosulys, didelis nuovargis, padažnėjęs kvėpavimas.

Kviečiame registruotis vizitui jau dabar
(registracija atvykus į registratūrą negalima):

 

Jūsų šeimos sveikata – mūsų šeimos rūpestis!

Atgal į straipsnių sąraša