KINEZITERAPIJOS NAUDA VAIKAMS

Pilnaverčiam vaiko augimui būtinas fizinis aktyvumas, teigiamos emocijos, bendravimas su kitais vaikais ir dar daug kitų patirčių. Deja, šiame amžiuje vaikai didžiąją savo laiko dalį yra nejudrūs, labai ilgai būna uždarose patalpose. Mokslininkų teigimu, ikimokyklinio amžiaus vaikai privalo būti iki 180 min. fiziškai aktyvūs, o mokyklinio – 90 min., per dieną. Dėl mažo judrumo, gali pradėti kisti vaikų laikysena, plokštėti pėdos, mažėti lankstumas ar raumenų jėga. Reguliarus, tinkamai parinktas fizinis aktyvumas užtikrina darnų vaiko augimą ir raidą, išlaikyti tinkamą kūno svorį bei suformuoti taisyklingą kūno laikyseną.

Grupiniai vaikų užsiėmimai salėje – tai sporto užsiėmimai,  atitinkantys vaiko amžių bei  jo fizinį išsivystymą. Be to, tai puiki galimybė vaikui išlieti energijos perteklių, linksmai ir naudingai praleisti laiką su kitais vaikais.

Užsiėmimų metu:

  • Koreguojama stovėsena, pėdų padėtis, eisena bei laikysena;
  • Gerinama judesių koordinacija, lankstumas ir didinama raumenų jėga;
  • Gerinamas  širdies ir kraujagyslių sistemos darbas;
  • Gerinama medžiagų apykaita, visų organizmo sistemų veikla;
  • Lavinami socialiniai įgūdžiai, bendraujant su kitais vaikais.

kineziterapija vaikamsTreniruočių metu atliekami bendrojo lavinimo ir specialieji pratimai, atsižvelgiant į vaikų amžių, fizinį pasirengimą ar esamus judamojo aparato sutrikimus . Užsiėmimuose gausu pratimų skirtų plokščiapėdystės, netaisyklingos laikysenos prevencijai. Reguliarūs mankštos užsiėmimai  padės įgyti pasitikėjimo savimi ir pasiekti akivaizdžių rezultatų – visuomet būti pasitempusiu, sveiku ir žvaliu.

Prieš pradedant mankštintis, yra atliekamas individualus vaiko fizinės būklės įvertinimas, išsiaiškinamos silpnosios ir stipriosios raumenų grandys, įvertinama laikysena, lankstumas, raumenų jėga. Po pirminės konsultacijos – vertinimo, galima rinktis individualias arba grupines mankštas (grupėje iki 4 vaikų, todėl specialisto individualus dėmesys kiekvienam vaikui – garantuotas).

Daugiau mūsų teikiamų paslaugų rasite: https://tarandesklinika.lt/paslaugos/kineziterapija/

Registruokitės telefonu +370 52 354 471.

 

Atgal į specialių pasiūlymų sąrašą