Diana Jočytė-Kerpauskienė kineziterapeutė

kineziterapeutė suaugusiųjų

Diana Jočytė-Kerpauskienė

Kineziterapeutė

 

DOMĖJIMOSI SRITYS:

Suaugusių, paauglių, vaikų ir kūdikių kineziterapija, netaisyklingos laikysenos korekcija. Kūdikiai turintys raidos ar tonuso sutrikimus. Specialistė sukaupusi didelę patirti dirbant su įvairaus amžiaus žmonių reabilitaciniu gydymu, nugaros ir kaklo skausmų gydymu, traumatologine ir chirurgine kineziterapija. Taip pat veda ir sveikatinimo mankštas.

Kineziterapeutė siekdama pačių geriausių rezultatų pasitelkia gydomuosius masažus, kineziterapiją salėje bei baseine.

IŠSILAVINIMAS IR KVALIFIKACIJA:

2014-2018 m. Vilniaus kolegija, kineziterapijos bakalauras.

2009-2010 m. VU išlyginamosios studijos.

PROFESINIS TOBULINIMASIS, STAŽUOTĖS:

2023 m. “Kūdikių kineziterapija vandenyje” (VšĮ Žinių laboratorija „Empatija”, lektorės: Vilma Dudonienė, Lina Budrienė)

2023 m. „Vaikų neurologijos aktualijos 2023” (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neurologijos klinikos (LSMU MA) ir Lietuvos vaikų neurologų asociacijos organizuota mokslinė-praktinė konferencija).

2021 m. „Vaikų ortopedinės ligos, diagnostikos ir gydymo principai gydytojo, kineziterapeuto praktikoje” (VšĮ Žinių labaratorija, „Empatija”, lektorės: Julija Ravinskienė, Lina Budrienė).

2020m. „Kūdikių motorinė raida – nuo sutrikimų iki gebėjimo keistis ir adaptuotis” (VšĮ žinių labaratorija, „Empatija”, lektorė: Vilma Dudonienė).

2020m. „Kūdikių ir vaikų kineziterapija, mokslų grįstos metodikos” (Lietuvos sporto universitetas, lektorė: Vilma Dudonienė). 2020 m. „Kūdikų ir vaikų smulkioji motorinė raida” (VšĮ žinių labaratorija , „Empatija”, lektorė: Vilma Dudonienė).

2019 m. „Kūdikių ir vaikų masažas” (Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras).

2019 m. praktiniai mokymai „Kūdikių ir vaikų kineziterapija baseine” (SV-fitness Kaunas, lektorė: Vilma Dudonienė).

2019m. „Kūdikių motorinės raidos aspektai ir kineziterapija” (Kineziterapijos akademija, lektorė: Margarita Radžiūnienė).