Treniruotė „Sveika nugara“

Sveika nugara – tai specializuota nugaros ir stuburo mankšta, kuri išlaisvins jus iš patiriamų nugaros skausmų! Beveik visi esame susidūrę su nugaros skausmais, o tai nulemia labai daug įvairių gyvenimo veiksnių – sėdimas darbas, antsvoris, netinkami batai, netaisyklingas svorių kilnojimas, stresas.

Skausmo mažinimui labai svarbus yra stuburo stabilumas, todėl jam skirsime daug laiko ir atliksim stuburo stabilizavimo pratimus. Jie stiprins jūsų pilvo, nugaros ir liemens raumenis ir gerins bendrą organizmo veiklą.

Šios mankštos metu taip pat lavinsime:

  • Koordinaciją;
  • Ištvermę;
  • Pusiausvyrą;
  • Lankstumą.

Atliksime saugius ir efektyvius pratimus, kurie palies jūsų giliuosius raumenis. Mankšta vyksta vidutiniu intensyvumu, todėl tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.

Ši mankšta tinka žmonėms, kurie jaučia skausmą tiek viršutinėje nugaros dalyje, tiek apatinėje. Taip pat, mankšta yra puiki prevencija prieš nugaros skausmų atsiradimą.

Atlikdami pratimus, būsite stebimi kineziterapeutės, kuri prireikus jus koreguos, pataisys ir stebės jūsų techniką, kad pratimai būtų atliekami teisingai ir nebūtų Jums žalingi.

Užsiėmimai vyksta mažose grupėse, iki 4 asmenų. Trukmė – iki 50 min. Intensyvumas – vidutinis.

kineziterapija suaugusiems

sveika nugara 2