NĖŠČIŲJŲ SVEIKATOS IR NĖŠTUMO EIGOS PRIEŽIŪRA 

Nėštumas ypatinga būsena, o moters sveikatos ir nėštumo eigos priežiūra labai svarbus ir jautrus dalykas kiekvienai. Užsimezgusi nauja gyvybė moters kūne reikalauja rūpestingos ir atsakingos priežiūros. Labai svarbu kruopščiai sekti tiek moters, tiek vaisiaus būklę visą nėštumo laikotarpį.

Tarandės šeimos klinikoje patyrusios akušerės-ginekologės diagnozuoja ankstyvąjį nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėštumo bei pogimdyminiu laikotarpiu. Procedūras atliekame modernia diagnostine įranga, galime pasiūlyti platų spektrą pažangių laboratorinių tyrimų.Nestumo eigos prieziura

Klinikoje atliekame:

  • Ankstyvą ultragarsinę nėštumo diagnostiką
  • Ultragarsinį (echoskopinį) vaisiaus tyrimą
  • Gimdos kaklelio įvertinimą ultragarsu
  • Kardiotokogramą (vaisiaus širdies ritmo ir gimdos aktyvumo grafinis užrašymas elektroniniais prietaisais, kuriuo siekiama įvertinti vaisiaus būklę)
  • NIPT tyrimą (HARMONY PRENATALINIS TYRIMAS – tai vaisiaus DNR, paimto iš mamos kraujo, analize paremtas tyrimas, skirtas įvertinti riziką susilaukti kūdikio su chromosomine skaičiaus patologija ( t.y. įvertina Dauno, Edvardso ir Patau sindromų riziką).
  • Platų spektrą laboratorinių tyrimų

Kruopšti nėštumo eigos priežiūra, dažni ir reguliarūs vizitai pas gydytoją specialistą leidžia stebėti vaisiaus vystymosi progresą ir esant reikalui atlikti būtinus veiksmus vaisiaus bei būsimos mamos sveikatos vardan. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame apsilankyti pas gyd. akušerę-ginekologę dar prieš pastojant. Įvertinsime jūsų sveikatos būklę, aptarsime galimas rizikas, skirsime reikalingus tyrimus.

Gimus kūdikiui suteikiame tolimesnę medicininę sveikatos priežiūrą tiek mamai, tiek vaikeliui. Klinikoje dirba visa šios srities specialistų komanda: šeimos, vaikų ligų gydytojai, neurologai, ortopedai-traumatologai, kineziterapeutai ir t.t. Norint klinikoje užregistruoti kūdikį, užtenka atvykti į kliniką vienam iš tėvų su gimimo liudijimu. Paruošime dokumentus ir paskirsime laiką pirmajam gydytojo vizitui.

Tarandės šeimos klinikoje dėl nėštumo eigos priežiūros galite registruotis pas šias gydytojas:

Akušerė ginekologe

Aukušerė ginekologė Inga Soročkina

Atgal į specialių pasiūlymų sąrašą