Apie mus

„Gydant ligonius, iš pradžių privalo būti žodis, po to vaistai ir tik vėliau – peilis“ – Hipokratas

psl_5896

Sveikata – brangiausias mūsų turtas. Taip byloja lietuvių liaudies patarlė, taip manome ir mes – TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKOS komanda. Todėl visada esame pasiruošę Jums patarti ir padėti išsaugoti tai, ką turime brangiausio. Juk sveikas žmogus  –  tai laimingas žmogus.

Rūpintis savo sveikata – tai kiekvieno žmogaus pareiga. Tačiau vieniems pritrūksta laiko, kitiems žinių ir patirties, todėl patikėkite ją mums. TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA yra įkurta garbingos medikų šeimos, kurioje iš kartos į kartą yra perduodamos gilios gerosios medicinos tradicijos bei žinios. Čia po vienu stogu dirba kelių kartų atstovai ir anūkė, ir močiutė. Didžiulė medicinos patirtis, geriausios mokyklos ir pažangiausios  technologijos – leidžia mums profesionaliai pasirūpinti Jūsų sveikata. TARANDĖS  ŠEIMOS KLINIKOJE dirba itin patyrusių ir kompetentingų specialistų komanda, kurie puikiai išmano savo darbą, todėl Jūsų sveikata bus tikrai patikimose rankose. 

TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA – tai tarsi namai, kuriuose netrūksta jaukumo, šilumos, pagarbos ir nuoširdaus rūpesčio. Žinome, kad kiekvienas pacientas yra unikalus, todėl ir siūlome būtent Jums skirtus gydymo metodus, kurie geriausiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Mažieji mūsų ligoniukai čia jaučiasi lyg namuose pamiršdami baimę ir nerimą. TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA tai – JŪSŲ ŠEIMOS KLINIKA, kurioje teikiamos visos pirminio lygio medicinos paslaugos. 

VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

IS NUOSTATAI

about_us_2