Apie mus

JŪSŲ ŠEIMOS SVEIKATA, MŪSŲ ŠEIMOS RŪPESTIS!seimos_klinika

TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA įkurta garbingos medikų šeimos, kurioje iš kartos į kartą yra perduodamos gilios gerosios medicinos žinios bei tradicijos. Per 15 metų klinikos veiklos esame subūrę darnią kompetentingų specialistų komandą. Džiaugiamės, jog kiekvienam jų gydytojo profesija – tai pašaukimas.

Ilgametė medicinos patirtis ir pažangiausios  technologijos leidžia profesionaliai pasirūpinti Jūsų sveikata. Rasti unikalius gydymo metodus, atitinkančius kiekvieno individualius poreikius ir lūkesčius. Didelį dėmesį skiriame sveikatos stiprinimui, priežiūrai ir profilaktikai. Esame visada pasiruošę patarti ir padėti, išsaugoti tai, ką turite brangiausio. Juk sveikas žmogus  –  tai laimingas žmogus.

TARANDĖS ŠEIMOS KLINIKA – tai jūsų šeimos sveikatos namai, kuriuose netrūksta jaukumo, šilumos, pagarbos ir nuoširdaus rūpesčio.

MŪSŲ PASLAUGOS

Tarandės šeimos klinikoje konsultuoja šeimos, vaikų ligų gydytojai bei gydytojai specialistai: akušerės-ginekologės, echoskopuotojai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, kraujagyslių chirurgė, suaugusiųjų neurologai, ortopedas-traumatologas ir kt. Teikiame odontologines paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems (taip pat ir protezavimą kompensuojamą PSDF lėšomis). Šeimos medicinos paslaugos klinikoje yra nemokamos.

Siūlome reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugas: vandens terapiją baseine, kineziterapiją, fizioterapiją, gydomuosius masažus. Profesionalių kineziterapeutų komanda pasiruošusi padėti suaugusiems ir vaikams individualių ar grupinių užsiėmimų metu.

Pas mus galite pasiskiepyti ar nuodugniai išsitirti savo sveikatos būklę. Naudojame modernią instrumentinę įrangą ir atliekame išsamius laboratorinius tyrimus, esame paruošę specialias profilaktines sveikatos ištyrimo programas.

Taip pat tikriname darbuotojų ir vairuotojų sveikatą bei išrašome sveikatos pažymas.

KAIP TAPTI KLINIKOS PACIENTU?

 

about_us_2